KAMENNÁ PREDAJŇA BAREFOOT OTVORENÁ V REŽIME ZÁKLAD. NEVYŽADAUJÚ SA ŽIADNE POTVRDENIA OTP.

REGISTRUJ SA DO ODBERU NOVINIEK A VYHRAJ POUKAZ 100,-EUR 

SlovenskýAnglický

13.50 € s DPH

Veľkosť
1KS

Tento tovar máme skladom

Predajňa: BAREFOOT BRATISLAVA, Záhradnícka 43, 821 08 Bratislava

Captain Mint Citrón - Rozmarín 120 ml

Zbavte sa nepríjemného zápachu používaním prírodných esenciálnych olejov. 100% prírodná receptúra odstraňuje nepríjemný zápach pomocou najlepších prírodných éterických olejov.

Silné prírodné dezodoranty Captain Mint obsahujú viac ako 7 rôznych esenciálnych olejov s antiseptickými, antibakteriálnymi a fungicídnymi vlastnosťami, ktoré odstránia aj ten najodolnejší zápach a zanechajú vašu obuv čistú a sviežu dlhšie ako konkurenčné produkty.

100% vegán

Netestované na zvieratách

Priateľský k životnému prostrediu

Žiadne aerosóly

Captain Mint možné použiť na:

topánky

podložky na cvičenie

boxerské rukavice

športové tašky

lyžiarske topánky

interiér

Zloženie

Voda, extrakt z listov Hama melis virginiana (vilín virginský), glycerín, olej z citróna citrónového (Citrus), listový olej z rozmarínu Rosmarinus officinalis, listový olej z Cymbopogon citratus (citrónovej trávy), Gluconolac - tón, benzoát sodný, Citrus sinensis (sladký pomarančový) olej, ocot Pyrus malus, listový olej Eugenia caryophyllus (klinček).

Ako používať

Použitie výrobku je jednoduché a zvládne to úplne každý. Sprej stačí pretrepať a potom nastriekať na oblečenie alebo topánky, ktoré potrebujete zbaviť zápachu. Zmeny sa prejavia takmer okamžite. Najlepšie je nechať prípravok pôsobiť cez noc. Pred použitím dobre pretrepte.

Produktová rada CPTMNT-CL


Otázka na predajcu

 

Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

ZÍSKATE MOŽNOSŤ VYHRAŤ 100 € POUKAZ