OBIDVE NAŠE PREDAJNE ZNOVA OTVORENÉ OD 19.4.

REGISTRUJ SA DO ODBERU NOVINIEK A VYHRAJ POUKAZ 100,-EUR 

SlovenskýAnglický

144.00 € s DPH

Veľkosť
42

Tento tovar máme skladom

Predajňa: VIVOBAREFOOT STORE, Záhradnícka 43, 821 08 Bratislava

POPIS PRODUKTU – VIVOBAREFOOT GEO RACER II W MISTY ROSE

Geo Racer II sú ideálnym modelom pre chôdzu, beh aj fitness tréningy. Spojenie jednoduchého strihu, priedušnej vrchnej textílie a ultratenkej flexibilnej podrážky robí z modelu Geo Racer II dokonale funkčný dizajnový kúsok, ktorý nesmie chýbať vo výbave žiadneho športovca. Cvičte nielen svaly, ale aj mozog pomocou aktívnej stimulácie nervových zakončení na vašich chodidlách. Oproti prvej generácii obsahuje podšívka okolo členku a šnúrky väčší podiel recyklovaných PET fliaš. Pôvodná vyberateľná vložka bola nahradená ortholite vložkou z recyklovaného spotrebiteľského odpadu.
 
 
Vrch: priedušná sieťovina, materiály z recyklovaných plastov (textílie, syntetika)
Podrážka: 3mm ultra tenká oderuodolná gumená podrážka, s patentovanou ochranou odolnou proti prepichnutiu 
Vnútorná vyberateľná vložka: áno, ortholite vložka, vyrobená z recyklovaného spotrebiteľského odpadu
Vegánske: áno
Nevhodné pre: indoorové športy

Odporúčanie: vnútorné vložky topánok VIVOBAREFOOT slúžia hlavne v chladných dňoch na zachovanie tepelného komfortu. Ďalej ich odporúčame v prvých dňoch a týždňoch chôdze a behu v barefoot topánkach, aby si chodidlá postupne zvykli na prechod z klasických topánok. Potom, rovnako ako v dňoch s teplotami na bodom mrazu, odporúčame vložky vybrať na umocnenie chôdze naboso.

GEO RACER W - INFO O VEĽKOSTIACH

EU 35 36 37 38 39 40 41 42 43
CM 22,5 23,5 24 24,9 25,6 26,2 27 27,5

28

1) Postavte sa tak, aby sa päta dotýkala steny a podložte chodidlo papierom (okraj papiera priložte k stene).AKO SPRÁVNE ZMERAŤ VEĽKOSŤ SVOJHO CHODIDLA?

2) Preneste na chodidlo váhu (zaťažené chodidlo je dlhšie než nezaťažené).

3) Ceruzkou urobte značku na špičke chodidla v jeho najvzdialenejšom bode.

4) Pravítkom zmerajte rozdieľ medzi okrajom papiera a značkou - toto je dĺžka vášho chodidla.

5) Postup zopakujte aj pri druhom chodidle (rozdieľ medzi chodidlami môže byť niekedy aj 1 cm).

6) K dĺžke chodidla pripočítajte nadmerok 6 - 10 mm (u detských modelov 10 - 12 mm). Nadmerok je dôležitý pre prirodzený pohyb chodidla, aby nenarážalo do prednej časti topánky.

7) Vyberte vhodný údaj vo veľkostnej tabuľke. Napríklad pri veľkosti chodidla 25 cm vyberajte v tabuľke dĺžku stielky 25,6 - 26 cm (prípadne najbližší údaj k tomuto rozpätiu). V prípade, že sa rozhodujete medzi dvoma veľkosťami, napríklad z dôvodu rozdielnej dĺžky chodidiel, zvoľte väčšiu veľkosť. Tabuľky sa pri jednotlivých modeloch líšia, nemožno udať univerzálnu veľkosť pre všetky modely. Tabuľky kontrolujte u každého modelu.

Pokiaľ sa jedná o vašu prvú barefoot obuv, môže vám priestor v prednej časti obuvi pripadať spočiatku veľký. Pre správne fungovanie chodidla a zachovanie pocitu chôdze ako naboso je však dostatočný nadmerok a priestor v oblasti prstov nevyhnutný.

V prípade, že si nie ste istí správnym rozmerom, napíšte nám na info@barefoot.sk, radi Vám poradíme s výberom vhodnej veľkosti.

Produktová rada 202051-01


VIVOBAREFOOT
VIVOBAREFOOT

Otázka na predajcu

 

Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

ZÍSKATE MOŽNOSŤ VYHRAŤ 100 € POUKAZ