OBIDVE NAŠE PREDAJNE ZNOVA OTVORENÉ OD 19.4.

REGISTRUJ SA DO ODBERU NOVINIEK A VYHRAJ POUKAZ 100,-EUR 

SlovenskýAnglický

148.00 € s DPH

Veľkosť
38
39
42

Tento tovar máme skladom

Predajňa: VIVOBAREFOOT STORE, Záhradnícka 43, 821 08 Bratislava

POPIS PRODUKTU – VIVOBAREFOOT GEO SHELL WOMENS OBSIDIAN

Geo Shell, novinka tohto roku, sú tenisky športového vzhľadu vyrobené z textilného plátna a dizajnovo strihaných hladkých dielcov. Vonkajšie prevedenie klame zmysly a pôsobí dojmom bežnej obuvi, skrýva však naši klasickú tenkú podrážku a zabezpečuje všetky výhody barefoot obuvi. Tento nasledovník modelu Geo Court bude výrazným prvkom vášho outfitu, či už sa vyberiete na prechádzku parkom, alebo zamierite do víru nočného veľkomesta.

Vrch: konopná textílie, koža z voľne chovaného dobytka
Podšívka a stielka: textílie z organickej bavlny
Podošva: 4,5mm gumená podošva, s patentovanou ochranou odolnou proti prepichnutiu. Ultra tenká, oderuodolná, extra ohybná, protišmyková podošva, ktorá umožňuje dokonale cítiť povrch, po ktorom sa pohybujete každý deň.
Zaväzovanie: šnúrky
Vnútorná vyberateľná vložka: áno, korková
Vegánskej: nie
Nevhodné pre: indoorové športy

Odporúčanie: vnútorné vložky topánok VIVOBAREFOOT slúžia hlavne v chladných dňoch na zachovanie tepelného komfortu. Ďalej ich odporúčame v prvých dňoch a týždňoch chôdze a behu v barefoot topánkach, aby si chodidlá postupne zvykli na prechod z klasických topánok. Potom, rovnako ako v dňoch s teplotami na bodom mrazu, odporúčame vložky vybrať na umocnenie chôdze naboso.

Produktová rada 202053-01


VIVOBAREFOOT
VIVOBAREFOOT

Otázka na predajcu

 

Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

ZÍSKATE MOŽNOSŤ VYHRAŤ 100 € POUKAZ