DOPRAVA POŠTOU V RÁMCI SR ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 49,- EUR

REGISTRUJ SA DO ODBERU NOVINIEK A VYHRAJ POUKAZ 100,-EUR 


187.00 € s DPH

Veľkosť
47

Tento tovar máme skladom

Popis produktu – Vivobarefoot HIKER FG M Mesh Dk Brown

Ľahké a flexibilné – také sú pánske outdoorové barefoot topánky Hiker FG s novou multiterénnou podrážkou, dizajnované na prirodzený pohyb ako naboso v teréne aj v meste. Hiker FG sú ploché a široké, vďaka čomu umožňujú vašim chodidlám prirodzený pohyb. Vodoodpudivá látka udrží vaše chodidlá v suchu a teple. Ultra tenká flexibilná podrážka s ochranou odolnou proti prepichnutiu je pokrytá 3 mm vysokými kolíkmi na bezpečný pohyb v rozmanitom teréne.

Zvršok: vodoodolná tkanina na zvýšenú vodoodolnosť
Podrážka: hrubá 2,5 mm s 3 mm kolíkmi na dokonalú trakciu s maximálnou možnosťou propriocepcie v akomkoľvek teréne
Vnútorná vložka: Ano – 3 mm tenký s Dri-Lex a Thinsulate vláknom odvádzajúca vlhkosť a izolujúca pred chladom na dokonalé pohodlie
Eko: prírodné
Hmotnosť: 350g - topánka veľkosti 42

Odporúčanie: vnútorné vložky topánok VIVOBAREFOOT slúžia hlavne v chladných dňoch na zachovanie tepelného komfortu. Ďalej ich odporúčame v prvých dňoch a týždňoch chôdze a behu v barefoot topánkach, aby si chodidlá postupne zvykli na prechod z klasických topánok. Potom, rovnako ako v dňoch s teplotami na bode mrazu, odporúčame vložky vybrať na umožnenie chôdze naboso.

Zatiaľ čo u klasických topánok s podporou klenby nohy je chodidlo statické, tzn. nepredlžuje sa a nepracuje s každým došľapom a je neustále prehnuté kvôli vstavanej podpore klenby nohy, u barefoot topánok bez podpory klenby nohy chodidlo neustále pracuje ako je to pri chôdzi naboso, to znamená, že je dynamické.

Dynamické chodidlo sa predlžuje a skracuje počas pohybu o pol čísla, preto chodidlo potrebuje približne šírku malíčka (6 – 8 mm) miesta na špičke topánky oproti klasickým topánkam s podporou klenby, aby sa mohli prirodzene predĺžiť v každom došľape. Počas došľapu sa klenba nohy prehne smerom dole, a predĺži tak dĺžku chodidla. Bez dostatočného miesta v prednej časti topánky bránite prirodzenému pohybu chodidla. Preto si nikdy nekupujte tesné barefoot topánky, ale so 6 – 8 mm miesta priestoru v prednej časti topánky.

V prípade nejasností nám pošlite rozmer svojich chodidiel na info@barefoot.sk, radi vám vyberieme správnu veľkosť. Topánky nenosené vonku je možné bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť za inú veľkosť či typ do 14 dní od zakúpenia.

Produktová rada 300054-04


VIVOBAREFOOT
VIVOBAREFOOT

Otázka na predajcu

 

Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

ZÍSKATE MOŽNOSŤ VYHRAŤ 100 € POUKAZ