REGISTRUJ SA DO ODBERU NOVINIEK A VYHRAJ POUKAZ 100,-EUR 

SlovenskýAnglický

99.00 €54.00 € s DPH

Ušetríte 45.00 € (-45%)

Veľkosť
35

Tento tovar máme skladom

Predajňa: VIVOBAREFOOT STORE, Záhradnícka 43, 821 08 Bratislava

Popis produktu – Vivobarefoot JING JING L Black/Hide

Baleriny Jing Jing sú vyrobené z prvotriednej kože s elastickou tkaninou na obvode, ktorá jemne obopne vaše chodidlo. Baleriny Jing Jing, to je dokonalý pôžitok z chôdze naboso, kedykoľvek, či už cez deň v práci, alebo na večernú párty.

Vonkajšia časť topánky: prvotriedna useň značky Pittards®
Podrážka: mäkká, 3 mm hrubá, oteruvzdorná, s patentovanou ochranou odolnou proti prepichnutiu
Vnútorná stielka pevná: kože
Vnútorná stielka vyberateľná: ne
Hmotnosť: 90 g
 
Pred kúpou týchto balerín sa prosím poradťe s predajcom!
 

Zatiaľ čo u klasických topánok s podporou klenby nohy je chodidlo statické, tzn. nepredlžuje sa a nepracuje s každým došľapom a je neustále prehnuté kvôli vstavanej podpore klenby nohy, u barefoot topánok bez podpory klenby nohy chodidlo neustále pracuje ako je to pri chôdzi naboso, to znamená, že je dynamické.

Dynamické chodidlo sa predlžuje a skracuje počas pohybu o pol čísla, preto chodidlo potrebuje približne šírku malíčka (6 – 8 mm) miesta na špičke topánky oproti klasickým topánkam s podporou klenby, aby sa mohli prirodzene predĺžiť v každom došľape. Počas došľapu sa klenba nohy prehne smerom dole, a predĺži tak dĺžku chodidla. Bez dostatočného miesta v prednej časti topánky bránite prirodzenému pohybu chodidla. Preto si nikdy nekupujte tesné barefoot topánky, ale so 6 – 8 mm miesta priestoru v prednej časti topánky.

V prípade nejasností nám pošlite rozmer svojich chodidiel na info@barefoot.sk, radi vám vyberieme správnu veľkosť. Topánky nenosené vonku je možné bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť za inú veľkosť či typ do 14 dní od zakúpenia.

Produktová rada 200016-18


VIVOBAREFOOT
VIVOBAREFOOT

Otázka na predajcu

 

Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

ZÍSKATE MOŽNOSŤ VYHRAŤ 100 € POUKAZ