DOPRAVA POŠTOU V RÁMCI SR ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 49,- EUR

REGISTRUJ SA DO ODBERU NOVINIEK A VYHRAJ POUKAZ 100,-EUR 


240.00 € s DPH

Veľkosť
42
43

Tento tovar máme skladom

Vivobarefoot PORTO ROCKER LOW LEATHER BLACK


P
orto Rocker Low je prémiová, ručne šitá topánka s luxusnou pružnou podrážkou.
Tento dizajn umožňuje prirodzený pohyb s každým krokom, od púšte do centra. Vyrobené v Portugalsku Zvršok: 100% prémiová koža Patentovaná 4mm podrážka pre najlepšiu bosú skúsenosť Kožená stielka Pro5: nová technológia odolná proti prepichnutiu


Pri všetkých ručne šitých modelov zo série Hand Cut ponúkame výmenu podrážky v prípade, že ste už tú svoju pôvodnú podrážku. https://www.vivobarefoot.sk/vsetko-o-nakupe/vymena-podrazok 

Zatiaľ čo u klasických topánok s podporou klenby nohy je chodidlo statické, tzn. nepredlžuje sa a nepracuje s každým došľapom a je neustále prehnuté kvôli vstavanej podpore klenby nohy, u barefoot topánok bez podpory klenby nohy chodidlo neustále pracuje ako je to pri chôdzi naboso, to znamená, že je dynamické.

Dynamické chodidlo sa predlžuje a skracuje počas pohybu o pol čísla, preto chodidlo potrebuje približne šírku malíčka (6 – 8 mm) miesta na špičke topánky oproti klasickým topánkam s podporou klenby, aby sa mohli prirodzene predĺžiť v každom došľape. Počas došľapu sa klenba nohy prehne smerom dole, a predĺži tak dĺžku chodidla. Bez dostatočného miesta v prednej časti topánky bránite prirodzenému pohybu chodidla. Preto si nikdy nekupujte tesné barefoot topánky, ale so 6 – 8 mm miesta priestoru v prednej časti topánky.

V prípade nejasností nám pošlite rozmer svojich chodidiel na info@barefoot.sk, radi vám vyberieme správnu veľkosť. Topánky nenosené vonku je možné bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť za inú veľkosť či typ do 14 dní od zakúpenia.

 

Produktová rada 300067-03


VIVOBAREFOOT
VIVOBAREFOOT

Otázka na predajcu

 

Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

ZÍSKATE MOŽNOSŤ VYHRAŤ 100 € POUKAZ