DOPRAVA POŠTOU V RÁMCI SR ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 49,- EUR

REGISTRUJ SA DO ODBERU NOVINIEK A VYHRAJ POUKAZ 100,-EUR 


148.00 € s DPH

Veľkosť
41
44
46

Tento tovar máme skladom

POPIS PRODUKTU – VIVOBAREFOOT PRIMUS LITE II BIO M GREEN TEXTILE

Budúcnosť prichádza! Primus Lite II Bio sú vyrobené z prirodzeného produktu obilného priemyslu zvaného Susterra® propanediol, ktorý tvorí podrážku a vrchnú laminačné materiál tohto veganského modelu. 
Spolupráca so spoločnosťou DuPont Tate & Lyle Bio Products umožnila, aby sme pomocou tohto rastlinného polyméru vytvorili neuveriteľne výkonnú, ale zároveň najekologickejšie a najľahší športovú obuv. Použitý materiál sa získava fermentačným procesom využívajúcim glukózu zo škrobu, ktorý sa nachádza v kukurici.
Je netoxický, bez ropného pôvodu a 100% certifikovaný.
Sieťovina je vyrobená z materiálu Sorona® - rastlinných vlákien.
Naším cieľom je ponúkať najvýkonnejší topánky s najmenším obsahom ropných látok široko ďaleko
Materiál: rastlinného pôvodu Susterra® (TPU) a No-sew Sorona® (textil)Materiál: rastlinného pôvodu Susterra® (TPU) a No-sew Sorona® (textil) 
Zaväzovanie: okrúhle šnúrky
Vnútorná vyberateľná vložka: áno, vyrobená zo syntetického materiálu EVA a BLOOM, čo je alternatíva na báze rias
Podrážka: 3 mm tenká, oderuodolná, s patentovanou ochranou odolnou proti prepichnutiu (45% Prírodná guma, 10% Bloom & 45% syntetika) Vegánske: áno Nevhodné pre: indoorové športy

Zatiaľ čo u klasických topánok s podporou klenby nohy je chodidlo statické, tzn. nepredlžuje sa a nepracuje s každým došľapom a je neustále prehnuté kvôli vstavanej podpore klenby nohy, u barefoot topánok bez podpory klenby nohy chodidlo neustále pracuje ako je to pri chôdzi naboso, to znamená, že je dynamické.

Dynamické chodidlo sa predlžuje a skracuje počas pohybu o pol čísla, preto chodidlo potrebuje približne šírku malíčka (6 – 8 mm) miesta na špičke topánky oproti klasickým topánkam s podporou klenby, aby sa mohli prirodzene predĺžiť v každom došľape. Počas došľapu sa klenba nohy prehne smerom dole, a predĺži tak dĺžku chodidla. Bez dostatočného miesta v prednej časti topánky bránite prirodzenému pohybu chodidla. Preto si nikdy nekupujte tesné barefoot topánky, ale so 6 – 8 mm miesta priestoru v prednej časti topánky.

V prípade nejasností nám pošlite rozmer svojich chodidiel na info@barefoot.sk, radi vám vyberieme správnu veľkosť. Topánky nenosené vonku je možné bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť za inú veľkosť či typ do 14 dní od zakúpenia.

Produktová rada 300101-01


VIVOBAREFOOT
VIVOBAREFOOT

Otázka na predajcu

 

Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

ZÍSKATE MOŽNOSŤ VYHRAŤ 100 € POUKAZ