DOPRAVA POŠTOU V RÁMCI SR ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 49,- EUR

REGISTRUJ SA DO ODBERU NOVINIEK A VYHRAJ POUKAZ 100,-EUR 


1./ Otázka: Budem v barefoot topánkach cítiť každý kamienok? Odpoveď: V barefoot topánkach budete cítiť povrch viac, ako ste boli doteraz zvyknutý. Nebude to však nepríjemné alebo bolestivé a po čase si na to zvyknete. Skôr naopak, po čase zrejme budete vyhľadávať rôzne povrchy a náročky po nich stúpať. Oproti klasickým topánkam, kde necítite takmer nič, to bude príjemný pocit (podobný masáži chodidiel).

2./ Otázka: Nebude mi v zimných mesiacoch kvôli tenšej podrážke chladno? Odpoveď: Vaše chodidlá majú v barefoot topánkach oveľa viac priestoru ako v úzkych a neforemných topánkach. Vďaka konštrukcii barefoot topánok budú prsty a chodidlá pracovať viac, čo je podobné, ako keď sa napr. snažíte zahriať o seba dlane rúk. T.j. chodidlá sú vlastnou činnosťou zahrievané, naviac mnohé barefoot topínky majú vyberateľnú tepelnú vložku, ktorá taktiž pomáha udržiavať tepelný komfort. 

3./ Otázka: Môžem nosiť barefoot topánky, keď mám problémy s nožnou klenbou, chrbticou, kolenami? Odpoveď: Mnoho našich zákazníkov vyhľadáva našu obuv, pretože ortopedické vložky im nepomohli s ich problémom a práve nosením barefoot obuvi sa postupne začala obnovoať klenba a ustúpili ťažkosti s bolesťami kolien, chrbtice. Ide o to, že v barefoot obuvi sa človek pohybuje prirodzene, chodidlo je nútené neustále pracovať, čím sa aktivuje práca klenby a tým, že nemajú zvýšený podpätok, chrbtica je v prirodzenej polohe.

 


PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

ZÍSKATE MOŽNOSŤ VYHRAŤ 100 € POUKAZ