Predajňa je otvorená

10:00 - 18:00

X

Deň Otvorené
Pondelok 10:00 - 18:00
Utorok 10:00 - 18:00
Streda 10:00 - 18:00
Štvrtok 10:00 - 18:00
Piatok 10:00 - 18:00
Sobota -
Nedeľa -
SlovenskýAnglický

0 ks 0.00 €

VŠETKO MÁME NA SKLADE = RÝCHLE DORUČENIE.

SlovenskýAnglický

KAŽDÝ PREDANÝ PÁR POMÁHA

KAŽDÝ PREDANÝ PÁR OBUVI Z KOLEKCIE SOUL OF AFRICA POMÁHA. 
Organizáciu Soul of Africa založil v roku 2004 Lance Clark s Mikom a Sarah Gedyeovými. Spoločnosť získala celkom cez dva milióny dolárov, úspešne pomáha v rámci viac ako tridsiatich projektov zameraných na vzdelávanie a starostlivosť o siroty v južnej Afrike a teraz vďaka novej kolekcii bosých topánok pomáhame aj sirotám v Etiópii.
Prevádzkové náklady organizácie Soul of Africa sú obmedzené na minimum, takže na projekty Soul of Africa pripadá väčší podiel príjmov z predaja. Organizácia Soul of Africa je nezisková organizácia, peniaze používame iba na pomoc zraniteľným deťom v Afrike.
Kúpou topánok z kolekcie VIVOBAREFOOT Soul of Africa pomáhate aj tým, že africkým ženám samoživitelkám umožňujete pracovať, takže môžu dostávať riadnu mzdu a finančne zabezpečiť svoju rodinu.
PEVNE VERÍME V POMOC OBCHODOM
Všetky naše topánky sa vyrábajú v Afrike a poskytujú tak veľmi potrebné, udržateľné zamestnanie, dávajú Afričanom väčšiu šancu zarobiť si peniaze vlastnými schopnosťami,  stať sa finančne nezávislými a zaistiť tak svoju rodinu.
Askale - vyrába topánky Soul of Africa v Etiópii. Má 24 rokov, opustil ju manžel, má tri deti. Teraz si zarába šitím topánok, takže dokáže uživiť svoje deti a obstarať im oblečenie do školy.
 

Nabuhle - pracuje na ručne šitých mokasínach Soul of Africa v Durbane. Má 27 rokov a má tri deti. Teraz sa učia vyrábať topánky, aby mohla finančne zabezpečiť svoju rodinu.
 

VIVOBAREFOOT + ETIÓPIA = SOUL OF AFRICA
Opice zliezli zo stromov pred šiestimi miliónmi rokov. Ich zadné nohy s oddeleným palcom umožňujúcim visieť neboli uspôsobené na chôdzu a trvalo 3 milióny rokov, než sa vyvinuli chodidlá.
Zvyšky "Lucy" staré tri milióny dvestotisíc rokov, ktoré boli objavené v Etiópskej priekopovej prepadline, sú najrannejšou ukážkou toho, čo už poznáme - teda ako sa ľudské chodidlo vyvinulo k vzpriamenej chôdzi našich predkov. Koncept Soul of Africa sa prirodzene snúbi s vývojom ľudského chodidla v Etiópii a s preukázaným pozitívnym vplyvom bosých topánok na zdravie. Soul of Africa spoločne s VIVOBAREFOOT predstavuje kolekciu bosých topánok priamo z kolísky ľudstva.


Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.


 
 


PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

ZÍSKATE MOŽNOSŤ VYHRAŤ 100 € POUKAZ