DOPRAVA POŠTOU V RÁMCI SR ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 49,- EUR

REGISTRUJ SA DO ODBERU NOVINIEK A VYHRAJ POUKAZ 100,-EUR 


140.00 € s DPH

Veľkosť
42
47
44
45
49

Tento tovar máme skladom

Popis produktu – Vivobarefoot PRIMUS SWIMRUN FG M Mesh Black/Orange

Primus Trail Swimrun sú obojživelné topánky s multiterénnou podrážkou skonštruované pre výkony na zemi ako aj vo vode. Rýchloschnúcí zvršok zaručuje minimálnu hmotnosť aj pri navlhnutí vlákien. Vďaka ochrane kotníku, ktorá je zabezpečená obopnutým golierom, vám topánky dodajú potrebnú stabilitu pri behu v akomkoľvek teréne. 

Firma Vivobarefoot vytvorila túto topánku v spolupráci s partnermi pre svetový šampionát swimrun -  Ötillö Swimrun

Vhodné pre: beh v akomkoľvek teréne
Podrážka: oranžová guma hrubá 2.5 mm + 3 mm vysoké kolíky umožňujúca maximálnu propriocepciu, ochranu a dokonalú priľnavosť v mokrom/suchom teréne, a taktiež dobrú viditeľnosť pre vášho partnera počas plaveckéhu úseku na pretekoch swimun

Šnurovanie: rýchlošnurovací systém
Zvršok: priedušné, ľehké a voduodpudivé vlákno a mikrovlákno
Ochrana: pogumovaná predná časť topánky
Vnútorná vyberateľná vložka: áno
Eco: vegánske

Hmotnosť: 250g - topánka veľkosti 42

Zatiaľ čo u klasických topánok s podporou klenby nohy je chodidlo statické, tzn. nepredlžuje sa a nepracuje s každým došľapom a je neustále prehnuté kvôli vstavanej podpore klenby nohy, u barefoot topánok bez podpory klenby nohy chodidlo neustále pracuje ako je to pri chôdzi naboso, to znamená, že je dynamické.

Dynamické chodidlo sa predlžuje a skracuje počas pohybu o pol čísla, preto chodidlo potrebuje približne šírku malíčka (6 – 8 mm) miesta na špičke topánky oproti klasickým topánkam s podporou klenby, aby sa mohli prirodzene predĺžiť v každom došľape. Počas došľapu sa klenba nohy prehne smerom dole, a predĺži tak dĺžku chodidla. Bez dostatočného miesta v prednej časti topánky bránite prirodzenému pohybu chodidla. Preto si nikdy nekupujte tesné barefoot topánky, ale so 6 – 8 mm miesta priestoru v prednej časti topánky.

V prípade nejasností nám pošlite rozmer svojich chodidiel na info@barefoot.sk, radi vám vyberieme správnu veľkosť. Topánky nenosené vonku je možné bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť za inú veľkosť či typ do 14 dní od zakúpenia.

 

 

Produktová rada 300063-02


VIVOBAREFOOT
VIVOBAREFOOT

Otázka na predajcu

 

Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

ZÍSKATE MOŽNOSŤ VYHRAŤ 100 € POUKAZ